Yüksek Lisans Programları Tanıtım Günü

Boğaziçi Üniversitesi, lisansüstü programlarını tanıtmak üzere 31 Mart Cumartesi günü özel bir etkinlik düzenliyor.

Uluslararası Ticaret bölümü de bu etkinlikte tezli ve tezsiz şekilde ayrılan iki lisansüstü programının tanıtımını yapacak.

Akademik bakışı önceliklendirmek isteyenlere hitap eden ve dersleri gündüz saatlerinde olan Uluslararası Ticaret Yönetimi tezli yüksek lisans programının tanıtımı 15:00-15:20 saatleri arasında Özger Arnas salonunda olacak. 

İş profesyonellerine yönelik yönetimsel uluslararası işletme becerileri kazandırmaya yönelik ve akşam saatlerinde eğitim veren Uluslararası Rekabet ve Ticaret tezsiz yüksek lisans programının tanıtımı ise 15:30-15:50 saatleri arasında yine Özger Arnas salonunda olacak.

Her iki programa da ilgi duyan tüm aday öğrencileri tanıtım günümüzde tanışmak ve sorularınızı cevaplamak için bekliyoruz.

Tanıtım etkinliği hakkında detaylı bilgi için: http://haberler.boun.edu.tr/tr/haber/bogazici-universitesi-yuksek-lisans-programlari-tanitim-gunu-31-martta 

Uluslararası Ticaret Yönetimi tezli yüksek lisans programı başvuru kriterleri için:

http://adaylar.boun.edu.tr/en-EN/Page/Admissions/Graduate/international_Trade_Management

Uluslararası Rekabet ve Ticaret tezsiz yüksek lisans programı başvuru kriterleri için: http://adaylar.boun.edu.tr/en-EN/Page/Admissions/II_Education/international_competition_and_Trade